Strona główna1 » Bestway
Kontakt
  • Sklep MisterTOY
    FHU RAKO Rafał Kowalski
    ul. Jana Słomki 1, 39-400 Tarnobrzeg,
    nip: 867-122-91-94
  • E-mail:sklep@mistertoy.pl
  • Telefon501 068 456
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy otwarty dla klienta 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Obsługa sklepu dostępna: Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00, Sobota 9.00 - 17.00, Niedziela handlowa 10.00 - 17.00

Bestway

Bestway Witamy w Bestway! Założona w 1994 roku firma to lider w sektorze produkcji i sprzedaży nadmuchiwanych produktów rekreacyjnych i sportowych. Nasza firma nieustannie zaangażowana jest w rozwój i innowacje swoich produktów, dzięki czemu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasz szeroki asortyment oferuje produkty zaspokajające rozmaite potrzeby, od relaksujących basenów naziemnych i spa, przez gwarantujące mnóstwo zabawy dmuchane pontony czy wygodne dmuchane łóżka i materace, czyli przedmioty użytku codziennego. 

W Bestway wierzymy, że zaufanie i zadowolenie klienta są kluczem do długotrwałej współpracy. To na tych wartościach oparta jest również trwałość naszej firmy. Dzięki zintegrowanej strukturze organizacyjnej oraz technologii, która jest naszą siłą napędową, możliwe jest zagwarantowanie najlepszego stosunku jakości do ceny produktu. 

W naszej firmie przykładamy szczególną wagę do utrzymania 100% satysfakcji klienta. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy wszystkich działów Bestway. Współdziałanie nie ogranicza się tu jedynie do dostarczania nowych strategii biznesowych, lecz dbając o konsumenta, rozszerza się o Centrum Technologiczne, Centrale Laboratorium, Dział Jakości, Produkcję oraz Dział Obsługi Klienta Bestway na wszystkich głównych kontynentach. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje