Strona główna1 » Artyk
Kontakt
  • Sklep MisterTOY
    FHU RAKO Rafał Kowalski
    ul. Jana Słomki 1, 39-400 Tarnobrzeg,
    nip: 867-122-91-94
  • E-mail:sklep@mistertoy.pl
  • Telefon501 068 456
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy otwarty dla klienta 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Obsługa sklepu dostępna: Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00, Sobota 9.00 - 17.00, Niedziela handlowa 10.00 - 17.00

Artyk

Artyk

Firma Artyk powstała w 1990 r. W ciągu swojego istnienia przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących importerów zabawek i artykułów niemowlęcych w kraju. Dzięki wieloletnim staraniom, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dla dziewcząt i chłopców, artykuły i zabawki dla niemowląt, artykuły szkolne i biurowe oraz artykuły sportowe – łącznie ponad 2 tyś. produktów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.Stosowane w naszej firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy oferowanych przez nas usług.

Staramy się, aby szybka reakcja na zmieniające się trendy w branży zabawkarskiej czyniła naszą firmę rozpoznawalną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców.

W ostatnich latach postawiliśmy na rozwój własnych marek: NATALIA COLLECTION, E-EDU, ARTYK GAME, EDU&FUN, NITRO, NASZA FARMA. Marki te są dobrze rozpoznawalne na rynku i cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Dystrybuowane przez firmę artykuły można znaleźć w niemal wszystkich sieciach hipermarketów, jak również w większości sklepów z zabawkami w Polsce. Dzięki naszym przedstawicielom handlowym, docieramy do każdego miejsca w kraju.